explicitClick to confirm you are 18+

LET THERE BE LIGHT!

Obywatel D.C.May 30, 2019, 7:12:24 PM
thumb_up53thumb_downmore_vert

Dostrzegłem dziwną manierę u dziennikarzy. Jak napisałem list do JKM to mnie zapisali do Wolność/KORWIN, jak skrytykowałem 5-tkę Mentzena to mnie zapisano do Polska Fair Play. Czy w Polsce a zwłaszcza w internecie nie można być już niezależnym wolnościowym komentatorem? Napisałem, że politykiem nie chcę być, bo musiałbym być miły dla różnej maści matołków i fanbojów partii politycznych, a ludzi głupich nie brakuje.

Ja nie mam problemów z konstruktywną krytyką partii wolnościowych - coś czego absolutnie nie zobaczycie u popisowskich komentatorów - tam jest tylko anty-PO anty-PiS.

Kurz po wyborach opadł no i mamy system dwupartyjny, durnie krytykujący JOW za to zjawisko nie rozumieją, że przy JOW - poseł jest przywiązany do wyborców a nie do prezesa. Innymi słowy - owszem dwupartyjność przy JOW występuje ale jest ona wypadkową mnóstwa okręgów - każdego z własnym królem, który podlega ocenie. Przy dwupartyjności w Polsce - mamy tak naprawdę armie dwóch wodzów, które się tłuką o sprawy nieważne z punktu widzenia obywatela a ogromnie ważne dla interesu ich partii.

Nastała ciemność nad powierzchnią bezmiaru wód. Musimy rozbić na jesieni dwupartyjność PO-PiS zanim zniszczą Polskę do końca, mój jedyny pomysł dla anty-systemu to 3 bloki:

- ROLNICZY

Agrounia musi zająć miejsce PSL w wyborach, innymi słowy zielony kolor musi wrócić z tęczy na polską wieś, nie wiem czemu teraz nie wystartowali - może nie mieli struktur i lepiej z motyką na słońce się nie rwać. Samodzielny start ugrupowania p. Michał Kołodziejczak wydaje się być niezbędny aby urwać punkty PiS.

- PRAWICOWY

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy - nie może dopuścić do rozwalenia, PiS uruchamiając ostrą kampanię "ruski agent" pokazał, że się Was boi, owszem wiele błędów zostało popełnione, ale po to są wybory do PE aby być poligonem, jak już macie Brauna, Godek, narodowców na pokładzie to możecie regularnie ODkłamywać propagandę PiS w obszarach polityki gospodarczej, zagranicznej oraz światopoglądowej. Siłą PiS jest "1000 gwoździ w 1000 desek" czyli TVP i ich siermiężna propaganda dla głupiego luda, odpowiedź na to może być tylko jedna - jazda po powiatach.

Nie pozwalajcie bredzić narodowcom o gospodarce, niech zajmą się polityką zagraniczną, zróbcie czystkę na listach - kto się nie angażuje w terenie - wyjeżdża, pozbądźcie się Liliji, w tv postawcie na ludzi, którzy się umieją sprzedać - Marek Jakubiak, Liroy, Krzysztof Bosak (obiektywnie - K. Bosak wypada dobrze w TV), Jakub Kulesza #NowePokolenie, Jacek Wilk, Dobromir Sośnierz.

Odpowiednio wcześniej przygotujcie listy i zróbcie prawybory. A żeby nie dochodziło do sytuacji konfliktowych jak ta Wilk-Sośnierz - nie upychajcie dwóch mocnych charakterów na listę i wybierzcie szefa okręgu.

- CENTRUM

Przecież ci durnie z PO/KE przesunęli się tak w lewo, że w środku została ogromna dziura do zagospodarowania, ewidentinie potrzebna jest partia o profilu liberalnym jak... PO z 2005.

O ten elektorat może powalczyć KUKIZ'15 ale nie z pro-pisowcami na pokładzie - swoją drogą jak można zbić poparcie 24% do 4% w 3 lata? Oczywiście start pod tą nazwą i z liderem w postaci Kukiza będzie jak kula u nogi. Kukiz'15 wygasa, ale ideę można reanimować, zwłaszcza, że pojawiła się Polska Fair Play - z prof. Robert Gwiazdowski

Tu kilka uwag:

- profesor powiedział, że buduje polityczny startup a potem zostawił tę budowę samorządowcom, którzy niestety nie mają bladego pojęcia o marketingu i tym jak zbudować korporację polityczną, która trafi do szerokiego grona odbiorców

- popełniono szereg błedów: nazwa powinna być krótka - max 7 liter, logo powinno być tak proste, żeby dało się je nabazgrać palcem na piachu (vide Wiosna, PO), struktury - nie zajęli się nimi dobrze samorządowcy a to powinno być ich główne zadanie, na listach pisowiec Rosiewicz i syjoniści (pajace, którzy uważają, że to dobrze, że PiS podpisał ustawę napisaną w Mosadzie),

- profesor ciepło mówi o 500+, zakładam, że to wyrachowanie polityczne ale tak jak krytykuję dr. Mentzena za cyniczne używanie haseł ksenofobicznych i antysemickich tak samo skrytykuję prof. Gwiazdowskiego za cyniczne używanie haseł socjalistycznych, profesorze TEN PROGRAM NIGDZIE NIE ZADZIAŁAŁ - ani w bogatych Niemczech ani w bogatym Singapurze ani tym bardziej w bogatej Francji - dzietność w tych krajach naprawia emigracja (w SG - chińska, w DE i FR - muzułmańska).

Blok Centrum (nazwa robocza) musi zaatakować elektorat PO i Nowoczesnej, może spróbować przejąć struktury (doły), które po kolejnej porażce mają niskie morale, bezideowość PO i narracja antyPiS będzie wygaszać tę partię. Dlatego czas na ideową i marketingową PO2005-BIS albo wolnościowe AWS-bis bez cynicznych cwaniaków, służb i wałęsaków, bez hucpy pokroju "konstytucja" czy "wolne sądy". Blok Centrum musi postawić na program reform, na młodych ambitnych ludzi. Czy ludzie K'15 i PFP wystarczą? Myślę, że nie ale jest spore grono sierot po Korwinie, które może dołączyć - otwórzcie swe drzwi zatem.

Ps. Kuce niech będą wreszcie poważne - R. Gwiazdowski nie zabrał wam 0.5% głosów - jego elektorat nienawidzi Korwina i zostałby w domu podczas ostatnich wyborów albo poszedł na KE. Aby mieć wolny rynek w Sejmie musimy mieć retencję głosów wolnościowych a to gwarantuje oddzielny start Korwina i Gwiazdowskiego. Innymi słowy diabetyk wolnościowy nie będzie pił coca coli w dniu wyborów, więc musi mieć wybór.

Podsumowując - mając 3 bloki:

- ROLNICZY

- PRAWICOWY

- CENTROWY

jest szansa uderzyć w duopol PO-PiS i zacząć od nowa bez Magdalenki.

Pod rozwagę liderom i sympatykom.

#politics #konfederacja #POLSKAFAIRPLAY #AGROUNIA #WYBORY