tobiaszskoczylas

@tobiaszskoczylas
Bydgoszcz
Subscribers26
Subscriptions23
Views0

W sprawie koncertów 505056966 www.DlaczegoKochamPolske.pl

http://stopaborcji.pl/ Plac Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa Swoją działalność prowadzimy od kilku lat. Mamy na koncie wiele doświadczeń związanych z oddziaływaniem na opinię publiczną. Nasze doświadczenia wskazują, że najskuteczniej działa ujawnianie prawdy o aborcji, a przez to kształtowanie przekonania, że prawo do życia przysługuje każdemu, zwłaszcza dzieciom przed narodzeniem.

Obóz Narodowo-Radykalny jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń. Nie jesteśmy partią polityczną, gdyż nie interesuje nas udział w oligarchicznych rozgrywkach parlamentarnych. Zamiast przepychanek międzypartyjnych i obiecywania wyborcom gruszek na wierzbie, preferujemy narodowy aktywizm. Obszar naszych działań jest bardzo szeroki. Organizujemy patriotyczne manifestacje (jesteśmy współorganizatorem Marszu Niepodległości, największej tego typu demonstracji w powojennej Polsce), sprzeciwiamy się lewackiej propagandzie, współpracujemy ze środowiskami kombatantów, organizujemy wykłady, prowadzimy działalność charytatywną (krwiodawstwo, dary dla Domów Dziecka i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej) oraz propagujemy ideę narodową, wykorzystując różne metody. W swoich działaniach łączymy formację ideową z czynną działalnością, gdyż sądzimy, że słowa niepodparte czynami są tylko pustym sloganem. Kontynuujemy dzieło naszych ideowych przodków, takich jak Roman Dmowski, Jan Mosdorf, Tadeusz Gluziński, Henryk Rossman, czy Adam Doboszyński. Jesteśmy Narodowcami XXI wieku, więc naszym celem nie jest historycyzm czy sentymentalizm, ale ciągły rozwój i praca nad odrodzeniem wartości narodowych i katolickich. Nie chcemy stać z boku i narzekać – chcemy brać sprawy w swoje ręce.

Adrianna Gąsiorek Zarząd Główny ONR Redaktor Naczelny portalu kierunki.info.pl Social media

Strona poświęcona działalności podlaskich nacjonalistów spod znaku falangi. https://www.onr.com.pl/dolacz-do-nas/

Oficjalny fanpage Brygady Dolnośląskiej Obozu Narodowo-Radykalnego. Kontakt telefoniczny: 791 01 1934 E-mail: [email protected] Strona internetowa: www.onrbrygadadolnoslaska.pl Rekrutacja: www.onr.com.pl/dolacz-do-nas

Joined
May 2018
Groups
Channel Views
0
Subscribers
Subscriptions
Switch to App
Minds Take back control of your social media!