explicitClick to confirm you are 18+

LITERY Drewniane Napis Like Długość 65cm

t2yxjcp854Jul 31, 2019, 3:22:18 AM
repeatthumb_upthumb_down

LITERY Drewniane Nadruk LOVE Długość 65cm™Oferujemy Państwu najem liter układających się w wielki, świecący napis LOVE. Duże litery umozliwiają wiele ciekawych póz które możecie wykonać pozując do sesji - zatem jako element scenografii sesji plenerowej polecamy duże litery LOVE. Napis ten można wykorzystać w wiele sposobów, wszystko zależy napis love otwock od kreatywności i projektu młodej pary. Oświetlony napis możemy zamieścić w Sali lub po naszym Ogrodzie. Wielkość 120 cm, oraz wielkość 40 cm czyni napis stabilnym, mocnym i wyróżniającym się w każdym miejscu.

Teraz z perspektywy czasu wiem, hdy wykonałabym go nieco w inny sposób, przynajmniej niektóre jego części, dziś jednak pokażę Tobie jak my zrobiliśmy własny napis i mam nadzieję, że zainspiruję również Was do napis love warszawa samodzielnego jego wykonania. Oprócz wartości estetycznych napis ma także praktyczne zastosowanie - możesz go wykorzystać jako podstawa do stołu na ciasta lub owoce.

Podświetlany napis LOVE sprawdzi się również w czasie pierwszego tańca, teledysku weselnego czy podziękowań dla rodziny. Wymarzone iluminacje przybierają różne formy, ale najpopularniejszą propozycję stanowi napis świetlny love. 1-wszą napis love warszawa. Specjalnie dla Was w pierwszej kolejności na terytorium polski TĘCZOWE litery LOVE, które przyniosą szczęście jak i również niespotykany klimat na Twoje Wesele.

Podświetlane Literki LOVE & MIŁOŚĆ & Serce wówczas wspaniała dekoracja Twojego wesela lub pleneru. Kolor oczywiście może stać się inny, wszystko zależy po to w jakim kolorze chcecie posiadać napis. Podświetlany napis LOVE daje duże napis love możliwości dla fotografii. Oferowany przez nas napis LOVE na wesele z pewnością wpisuje się w ten schemat, tworząc fantastyczną dekorację sali weselnej.

Podświetlany napis LOVE wymiarach 400cm x pomocne zrodla 120cm, każda z liter ma 120cm wysokości oraz mniej więcej 80cm szerokości po rozstawieniu wychodzi łącznie nawet 450cm. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie napis love warszawa załóż bezpłatne konto jak i również napisz recenzję. Dla bezpieczeństwa gości natomiast przede wszystkim dzieci ważne jest, aby napisy miały żarówki LED.