explicitClick to confirm you are 18+

Jak szybko schudnac

kasiabanska80Dec 11, 2016, 6:21:29 AM
repeatthumb_upthumb_down

Wiesz już, że (dla przykładu) chcesz schudnąć 5 kg w miesiąc. Teraz trzeba powziąć odpowiednie kroki i wszystko zaplanować i przygotować się. Tak tak. Kapitan statku zupełnie co innego każe zapakować na pokład jeżeli płynie z Gdańska do Szczecina, a co innego jeżeli płynie z Gdańska do Australii. Musi już przed wypłynięciem wiedzieć jak długo potrwa podróż, jakie będą spodziewane warunki atmosferyczne i ile prowiantu zabrać.

Mięśnie brzucha, co niektórym może się wydawać nieprawdopodobne poprzez narosłe mity są takimi samymi mięśniami jak inne mięśnie. A to oznacza, że one również wymagają rozgrzewki przed właściwym treningiem. Chodzi o to by nie przychodzi i z marszu nie robić 100brzuszków czy dowolnego innego ćwiczenia ale zrobić kilka powtórzeń kilku ćwiczeń, w kilku położeniach, odczekać i dopiero przystąpić do właściwego treningu. To fakt, że ćwicząc brzuch ryzyko kontuzji jest niskie niemniej nie powinniśmy omijać rozgrzewki.

Najgorsze co można zrobić to ćwiczyć o takiej porze o której ci nie pasuje w momencie jeżeli masz możliwość ćwiczyć o lepszej dla siebie porze. Jeżeli jesteś zmuszony ćwiczyć o danej porze to lepiej ćwiczyć niż w ogóle nie ćwiczyć. Jednak jeżeli masz możliwość wyboru to zawsze wybieraj dla siebie najkorzystniejszą porę. To sprawi, że motywacja do ćwiczeń będzie znacznie silniejsza w momencie, gdy jest to dobrowolny trening niż kiedy jest wymuszony.

 

 

Śmieciowe jedzenie czyli produkty które mają mnóstwo kalorii, o dużej zawartości tłuszczy i cukrów. Tak naprawdę każdy z nas wie czym śmieciowe jedzenie jest. To wszelkiego rodzaju słodycze, batoniki, ciasteczka, pączki, słodkie bułki, fast foody, pizze czy batoniki. Nie jest to fizyka kwantowa żeby wiele trzeba tłumaczyć. Musisz zrezygnować z takiego jedzenia jeżeli chcesz schudnąć. W tym przypadku nie ma żadnego kompromisu. Zrezygnuj ze śmieciowego jedzenia albo nie schudniesz. By spalić jedną tabliczkę czekolady potrzebna jest godzina ćwiczeń na siłowni. Nie ma więc bata, że schudniesz jeżeli nie odstawisz śmieciowego jedzenia. Musisz znaleźć w sobie na tyle silną wolę by ze słodyczy zrezygnować.

Bez powietrza 4 minuty, bez wody 3 dni. Woda jest znacznie ważniejsza od jedzenia. Według różnych szacunków powinniśmy pić od 2 do nawet 3,5 litrów dziennie. Tak nawet aż 3,5 litra dziennie. Przy czym powinno to być minimum 1,5 litra wody. A co z resztą? Ja polecam przede wszystkim różne ziółka czy herbaty ziołowe. Rumianek, zieloną herbatę, miętę, pokrzywę i dziesiątki innych herbatek ziołowych. Przy czy do ilości spożytego płynu nie powinniśmy zaliczać napojów gazowanych. Napoje gazowane mocno szkodzą i należy ich unikać.

Tak tak, dziś wszędzie jeździmy tramwajem, samochodem bądź autobusem. Praktycznie zatraciliśmy zdolność do chodzenia. Jakby jeszcze samochodem udało się wjechać przed komputer albo przed telewizor to w ogóle byśmy zapomnieli jak się chodzi. To co towarzyszyło nam przez tysiące lat ewolucji zostało w dzisiejszych czasach praktycznie zatracone całkowicie.

Więcej też tutaj http://kasiabanska80.page.tl/Jak-szybko-schudn%26%23261%3B%26%23263%3B.htm